Четвер
19.09.2019
08:14
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Відділ освіти Липоводолинської РДА
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Московський НВК Липоводолинської районної ради Сумської о...

Розклад дзвінків

3-4 класи

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.40

15 хвилин

2

9.55

10.35

25 хвилин

3

11.00

11.40

25 хвилин

4

12.05

12.45

15 хвилин

5

13.00

13.40

15 хвилин

5, 8-10 класи

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.45

10 хвилин

2

9.55

10.40

20 хвилин

3

11.00

11.45

20 хвилин

4

12.05

12.50

10 хвилин

5

13.00

13.45

10 хвилин

6

13.55

14.40

10 хвилин

7

14.50

15.35

10 хвилин

                                                    Розклад уроків

                                                               3-4 класи

  3 клас 4 клас
    Понеділок

 1. Математика                                           2. Українська мова                                     3. Літературне читання                           4. Я у світі                               5. Образотворче мистецтво

 1. Літературне читання                           2. Математика                                           3. Українська мова                                   4. Основи здоров'я       

    Вівторок

 1. Українська мова                                   2. Математика                                           3. Англійська мова                                   4. Фізична культура    

 1. Природознавство                                 2. Математика                                           3. Фізична культура                                 4. Українська мова                                   5. Музичне мистецтво       

    Середа

 1. Інформатика                                         2. Математика                                           3. Природознавство                                 4. Українська мова                                   5. Трудове навчання 

 1. Літературне читання                             2. Математика                                           3. Англійська мова                                   4. Українська мова                                   5. Образотворче мистецтво 

    Четвер

 1. Літературне читання                           2. Природознавство                                 3. Основи здоров'я                                   4. Музичне мистецтво    

 1. Трудове навчання                                 2. Природознавство                                 3. Літературне читання                           4. Фізична культура                                 5. Інформатика                       

    П'ятниця  1. Українська мова                                   2. Математика                                           3. Фізична культура                                 4. Літературне читання     1. Математика                                           2. Англійська мова                                   3. Укр. мова / Літ. читання                       4. Я у світі                                                 5. Фізична культура                                  

     

  5 клас                                                                                                8 клас                                                               9 клас 10 клас
 Понеділок  1. Фізична культура  1. Алгебра  1. Фізична культура  1. Алгебра
   2. Українська мова  2. Фізика  2. Фізична культура  2. Геометрія
   3. Природознавство  3. Українська мова  3. Англійська мова  3. Українська мова
   4. Математика  4. Англійська мова  4. Алгебра  4. Хімія
   5. Зарубіжна література  5. Фізична культура  5. Фізика  5. Біологія
     6. Зарубіжна література  6. Біологія                                      6. Захист Вітчизни
     7. Історія України - 1/2    7. Інформатика   7. Фізична культура
 Вівторок  1. Математика  1. Українська література  1. Зарубіжна література  1. Інформатика
   2. Музичне мистецтво  2. Українська мова  2. Хімія  2. Українська література
   3. Англійська мова  3. Хімія  3. Геометрія  3. Алгебра                        
   4. Українська мова  4. Геометрія  4. Українська мова  4. Зарубіжна література
   5. Основи здоров'я  5. Англійська мова  5. Українська література  5. Фізика
     6. Географія  6. Мистецтво  6. Англійська мова
     7. Музичне мистецтво  7. Географія                                           7. Громадянська освіта
 Середа  1. Природознавство  1. Алгебра  1. Алгебра  1. Інформатика
   2. Математика  2. Фізична культура  2. Англійська мова  2. Українська мова
   3. Фізична культура  3. Фізична культура  3. Фізика  3. Геометрія
   4. Фізична культура  4. Біологія  4. Фізична культура  4. Фізика
   5. Українська література  5. Хімія  5. Українська мова  5. Фізична культура
   6. Українська мова - 1/2  6. Інформатика  6. Біологія  6. Хімія / Захист Вітчизни
         7. Фізична культура
 Четвер  1. Англійська мова  1. Основи здоров'я  1. Геометрія  1. Всесвітня історія 
   2. Англійська мова  2. Геометрія  2. Всесвітня історія   2. Алгебра
   3. Українська мова  3. Фізика  3. Англійська мова           3. Історія України
   4. Зарубіжна література  4. Історія України  4. Історія України / Географія     4. Географія / Історія України
   5. Трудове навчання   5. Зарубіжна література  5. Історія України  5. Фізика
   6. Трудове навчання   6. Трудове навчання   6. Правознавство   6. Англійська мова
       7. Зарубіжна література  7. Технології
П'ятниця  1. Математика  1. Інформатика  1. Інформатика  1. Українська мова
   2. Українська література  2. Всесвітня історія   2. Хімія  2. Алгебра
   3. Інформатика  3. Географія  3. Українська література  3. Географія
   4. Образотворче мистецтво  4. Біологія  4. Фізика  4. Біологія
   5. Історія   5. Українська література  5. Біологія  5. Українська література
     6. Англійська мова  6. Трудове навчання   6. Громадянська освіта