Вівторок
20.11.2018
19:24
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
Відділ освіти Липоводолинської РДА
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Московський НВК Липоводолинської районної ради Сумської о...

Розклад дзвінків

 1 клас

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.35

20 хвилин

2

9.55

10.30

35 хвилин

3

11.05

11.40

35 хвилин

4

12.15

12.50

15 хвилин

 

2-3 класи

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.40

15 хвилин

2

9.55

10.35

30 хвилин

3

11.05

11.45

30 хвилин

4

12.15

12.55

10 хвилин

5

13.05

13.45

10 хвилин

6-11 класи

Урок

Початок

Кінець

Перерва

1

9.00

9.45

10 хвилин

2

9.55

10.40

25 хвилин

3

11.05

11.50

25 хвилин

4

12.15

13.00

10 хвилин

5

13.10

13.55

10 хвилин

6

14.05

14.50

10 хвилин

7

15.00

15.45

10 хвилин

                                                    Розклад уроків

                                                               2-4 класи

  2 клас 3 клас 4 клас
    Понеділок

 1. Літературне читання         2. Математика                     3. Українська мова                 4. Природознавство

 1. Математика                      2. Українська мова               3. Літературне читання         4. Я у світі                               5. Образотворче мистецтво  

 1. Літературне читання          2. Математика                     3. Українська мова               4. Основи здоров'я      

    Вівторок

 1. Літературне читання         2. Математика                     3. Українська мова              4. Англійська мова                 5. Фізична культура 

 1. Українська мова               2. Математика                         3. Англійська мова               4. Фізична культура             

 1. Природознавство               2. Математика                     3. Фізична культура                4. Українська мова               5. Музичне мистецтво 

    Середа

 1. Природознавство            2. Математика                       3. Українська мова                 4. Образотворче мистецтво   5. Інформатика

 1. Інформатика                    2. Математика                       3. Природознавство               4. Українська мова               5. Трудове навчання 

 1. Літературне читання         2. Математика                       3. Англійська мова              4. Українська мова               5. Образотворче мистецтво 

    Четвер

 1. Англійська мова               2. Трудове навчання               3. Основи здоров'я              4. Музичне мистецтво         5. Фізична культура 

 1. Літературне читання         2. Природознавство                3. Основи здоров'я              4. Музичне мистецтво                            

 1. Трудове навчання               2. Природознавство               3. Літературне читання        4. Фізична культура              5. Інформатика

    П'ятниця  1. Літературне читання          2. Математика                       3. Українська мова               4. Фізична культура   1. Українська мова              2. Математика                       3. Фізична культура               4. Літературне читання                                            1. Математика                      2. Англійська мова                 3. Укр. мова / Літ. читання     4. Я у світі                             5. Фізична культура

     

  7 клас                                                                                                8 клас                                                               9 клас 11 клас
 Понеділок  1. Зарубіжна література  1. Алгебра  1. Фізична культура  1. Українська література
   2. Алгебра  2. Фізика  2. Фізична культура  2. Англійська мова
   3. Фізична культура  3. Українська мова  3. Англійська мова  3. Алгебра
   4. Фізична культура  4. Англійська мова  4. Алгебра  4. Українська мова
   5. Біологія  5. Фізична культура  5. Фізика  5. Економіка
   6. Географія  6. Зарубіжна література  6. Біологія                                      6. Захист Вітч. / Англійська мова
     7. Історія України - 1/2    7. Інформатика   7. Фізична культура
 Вівторок  1. Фізика  1. Українська література  1. Зарубіжна література  1. Біологія
   2. Геометрія  2. Українська мова  2. Хімія  2. Геометрія
   3. Українська мова  3. Хімія  3. Геометрія  3. Інформатика                          
   4. Хімія  4. Геометрія  4. Українська мова  4. Англійська мова
   5. Образотворче мистецтво  5. Англійська мова  5. Українська література  5. Фізика
   6. Англійська мова  6. Географія  6. Мистецтво  6. Зарубіжна література
     7. Музичне мистецтво  7. Географія                                           7. Художня культура/Людина і світ
 Середа  1. Зарубіжна література  1. Алгебра  1. Алгебра  1. Захист Вітчизни 
   2. Алгебра  2. Фізична культура  2. Англійська мова  2. Алгебра
   3. Українська література  3. Фізична культура  3. Фізика  3. Хімія
   4. Англійська мова  4. Біологія  4. Фізична культура  4. Англ. мова / Іст. Укр.
   5. Історія України  5. Хімія  5. Українська мова  5. Фізична культура
   6. Фізична культура  6. Інформатика  6. Біологія  6. Українська література
   7. Трудове навчання      7. Інформатика
 Четвер  1. Геометрія  1. Основи здоров'я  1. Геометрія  1.  Історія України
   2. Фізика  2. Геометрія  2. Всесвітня історія   2. Біологія
   3. Біологія  3. Фізика  3. Українська література               3. Всесвітня історія 
   4. Українська мова / хімія  4. Історія України  4. Історія України  4. Геометрія
   5. Інформатика  5. Зарубіжна література  5. Історія України / Географія     5. Астрономія / Історія України
   6. Музичне мистецтво  6. Трудове навчання   6. Правознавство   6. Зарубіжна література
       7. Трудове навчання  
П'ятниця  1. Географія  1. Інформатика  1. Хімія  1. Фізика
   2. Українська мова  2. Всесвітня історія   2. Основи здоров'я  2. Алгебра
   3. Англійська мова  3. Географія  3. Фізика  3. Хімія
   4. Основи здоров'я  4. Біологія  4. Англійська мова  4. Українська мова
   5. Всесвітня історія   5. Українська література  5. Інформатика  5. Англійська мова
   6. Українська література  6. Англійська мова  6. Зарубіжна література  6. Трудове навчання