Четвер
14.12.2017
23:42
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Відділ освіти Липоводолинської РДА
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Московський НВК Липоводолинської районної ради Сумської о...

Банк даних "Обдарованість"

ПІП учня

Назва навчального закладу

Клас, дата народження

Досягнення

Назва заходу

1

 Бибенко  Анастасія

 Анатоліївна

Московський НВК

6 клас

08.06. 2006

1

 

 – Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» – «Співуча веселка»

2

 Горб

 Роман

 Анатолійович

 Московський          НВК

      6 клас

  28.03 2006

           2        

 

 

 – ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3

 Заєць

 Дарина

 Станіславівна

Московський НВК

6 клас

29.11. 2005

1

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 – Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» – «Співуча веселка»

 – ІІ етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»«театральне мистецтво» «Живе слово» в номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

 – Районний конкурс читців української літератури «Рідне слово поєднало серця»

4

 Марченко

 Анна

 Олександрівна

Московський НВК

6 клас

07.06.2006

1

 – Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» – «Співуча веселка»

5

 Переход

 Богдан

 Володимирович

Московський НВК

7 клас

15.09.2005

3

 

 

 

 

 

 

 

2

 – ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

6

 Таценко

 Олеся

 Іванівна

Московський НВК

7 клас

26.05.2005

1

 

 – Районний етап   Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» – «Співуча веселка»

7

 Жогло

 Катерина

 Сергіївна

Московський НВК

8 клас

03.12.2003

1

 

 

 

 

2

 

 

1

 

 

 

 

 

1

 –ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 – Районний конкурс патріотичної пісні

 – Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінації «художнє виконавство» – «Співуча веселка»

– Районний фестиваль-конкурс «Весняний первоцвіт»

8

 Мангір

 Станіслав

 Володимирович

Московський НВК

8 клас

10.05.2004

1

 – ІІ етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» «театральне мистецтво» «Живе слово» в номінації «Посміхнемось щиро Вишні»

9

 Терещенко

 Тетяна

 Сергіївна

Московський НВК

8 клас

03.11. 2003

1

 

 

 

 

 

 

 

3

 – Районний етап   Всеукраїнського конкурсу   «Чисті роси» в номінації   «художнє виконавство» –   «Співуча веселка»

 – Районний етап   Всеукраїнського конкурсу   дитячого малюнку   «Зоологічна галерея»

10

 Троценко

 Руслан

 Васильович

Московський НВК

8 клас

10.10. 2003

2

 – ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

11

Півень

Артур

Вікторович

Московський НВК

10 клас 29.08.2002

1

 

3

 – Районні змагання з тенісу

 – Районний літературний конкур «Проба пера»

12

 Бойко

 Сергій

 Анатолійович

Московський НВК 10 клас 27.05.2001

2

 

 

3

 

 

3

 

3

 

 

 

 – Районні змагання з волейболу

 – Районні змагання з міні- футболу «Різдво-2017» 

 – Районні змагання з техніки туризму 

 – Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): туристсько-спортивні види

13

 Цікало

 Максим

Московський НВК 10 клас 15.03.2001

2

 

 

 

3

 

3

 – Районні змагання з міні- футболу «Різдво-2017»

 – Районні змагання з волейболу

 – Районні змагання з техніки туризму

14

 Горб

 Олександр   Анатолійович

Московський НВК

11 клас

17.01 2001

2

 

 

 

3

 

2

 

 

3

 

 

 

 – ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

 – Районні змагання з тенісу

 – Районні змагання з волейболу

– Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): туристсько-спортивні види

15

 Золотар 

 Олександра

 Анатоліївна

Московський НВК

11 клас

26.09.2000

2

 

 

1

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

3

 – Районні змагання з волейбол у

 – Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» в номінації «Народна іграшка» 

 – Районна виставка творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій край» 

 – Районна виставка-конкурс творчих здобутків юних майстрів народних ремесел в номінації «Бісероплетіння»

 – Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): туристсько-спортивні види

16

 Деуленко

 Анатолій

 Борисович

Московський НВК

11 клас

19.11.2000

3

 

 

2

 

 

3

 

 

 – Районні змагання з волейболу

 – Районні змагання з волейболу

 – Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): туристсько-спортивні види