Понеділок
21.05.2018
04:22
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Відділ освіти Липоводолинської РДА
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Московський НВК Липоводолинської районної ради Сумської о...

Адреса досвіду: Московський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради Сумської області

Автор досвіду: Головко Ірина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи

Обєкт досвіду: учасники навчально-виховного процесу

Роки вивчення: 2010-2015 роки

Рік узагальнення: 2015 рік

Актуальність досвіду: сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному і політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, тому передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України: національної свідомості, розвинутої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, фізичної, екологічної культури, розвиток індивідуальних здібностей, таланту є найголовнішою проблемою на сьогоднішній день.

Мета досвіду: виховання молодої людини – патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов'язки, сприяти громадянському миру і злагоді в суспільстві, бути конкурентоспроможним, успішно самореалізуватися в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал, носій української національної культури. Передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України: національної свідомості, розвинутої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, фізичної, екологічної культури, розвиток індивідуальних здібностей, таланту.

Вид досвіду: раціоналізаторський.

Ідея досвіду: мотивація громадської активності молодого покоління.

Сутність досвіду: системний підхід до національно-патріотичного виховання у школі.

Результативність досвіду: створено сприятливі умови для формування національної свідомості школярів, яка проявляється у зовсім іншому, не формальному сприйнятті  учнями символів нашої держави – як невід’ємної частини  буття, як потреби, як органічного атрибуту єднання українського народу;у свідомому виборі випускниками професії військового, щоб у недалекому майбутньому боронити Україну від ворогів; у готовності випускників захищати кордони нашої держави – шістнадцять випускників навчального закладу захищають мир України, відстоюють її цілісність і суверенітет.

Створено музейну кімнату «Безсмертна пам’ять», присвячену уродженцю с. Московське, генерал-майору, Герою Радянського Союзу Михайлу Семеновичу Синьку; музейну експозицію «Життя, віддане народові», яка покликана представити творчий портрет та зберегти пам’ять для майбутніх поколінь про незаслужено забутого нашого земляка – художника і поета, засновника Сумського художнього музею Н. Х. Онацького; мистецьку вітальню, яка включає в себе дві експозиції; картинну галерею «Талант, помножений на життя», що висвітлює життєвий і творчий шлях самобутнього художника В.А. Мельника та мистецький колаж «Роду нема переводу», присвячений творчому шляху Михайла Мельника – засновника, актора, режисера, постановника театру одного актора «Крик».